Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?

In jos 
+9
Momiji
SyMoNa
sasuke_mihai
Sakura_love_Sasuke
andrasakura
Hinata
Hanon
Sasuke The God
pHeNoMeNaL
13 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Sasuke Uchiha
Angel
Sasuke Uchiha


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/06/2007

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:50 am

Eu cu Sakura (in realitate) ne potrivim excelent! La fel si in anime. Dar in realitate, ne potrivim mult mai bine!
Aceasat este parerea mea! Sper ca am explicat destul de clar...
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 2:56 pm

Sasuke Uchiha a scris:
Eu cu Sakura (in realitate) ne potrivim excelent! La fel si in anime. Dar in realitate, ne potrivim mult mai bine!
Aceasat este parerea mea! Sper ca am explicat destul de clar...

Dar... Of... Bine... Sakura si Sasuke nu exista in realitate! Poate tu te dai drept Sasuke, dar nu esti el... Scuze ca ti-o zic...
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 09, 2007 8:54 am

Gata!Nu va mai certati...caci o sa ajungeti ca mine si verisorul meu ,Itachi...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke&Sakura,un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 7:56 pm

Buna sunt nou aici dar ador acest cuplu si pot spune ca e destul de perfect,Sakura nu a renuntat la Sasuke dupa atatia ani(stiti ca ea la placut de mica),si a sperat ca o sa-l impresioneze,l-a protejat de multe ori,si si-a riscat viata pt el,iar Sasuke sunt sigura ca a simtit ceva de fiecare data cand era langa el,cand ii zambea:cry:,dar a zis ca daca isi asunde sentimentele va fi mai pternic,ca rost are sa fii puternic daca nu iubesti,asta e o prostie pe care multi o fac,si el la sfarsit cand a plecat a fost un idiot(scz expresia:) )caci nu a reactionat deloc la cuvintele Sakurei,poate ca acesta stia ca Sakura tine la el,dar sunt sigura ca nu stia ca il iubeste din toata inima
Sus In jos
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 12:26 am

apropo stiu ca nu e treaba mea pentru ca sunt noua,dar as vrea sa va intreb daca sakura si sasuke din acest sait(se stiu ei care)chiar se iuby,adica e dragut ca dragostea e inca in floare pe sait si asta apreciez la cei de langa mn...a da si sper ca vreti vrea sa fim prieteni
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 11:48 am

Vom fi prieteni...apropo...hm..scuze pt ca iti atrag atentia...Dragostea...cred ca a fost.Oricum...cu siguranta vom fi prieteni...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
timmy - chan
Angel
timmy - chan


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/09/2008

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 6:15 pm

sal sunt noua pe forum si cred ca Sasuke si Sakura sunt cel mai reusit cuplu . ep 109 cu ei a fost super . dar aveti dreptate sasuke ar trebui sa o bage mai mult in seama . sakura a sacrificat multe pentru el .
Sus In jos
Itachy
Angel
Itachy


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 29/11/2008

Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 2:41 pm

Smile) cred ca glumiti.Scuzati-ma ca nu sunt de aceeias parere cu voi dar sasuke si sakura nu cered ca se potrivesc fiindca sunt PARALELI.
Mah Daca sasuke a vrut sa o ucida pe sakura in a treia serie cum naiba sa o iubeasca.Uitati-va shi voi la intreg animeul sa vedeti ca daca nu venea naruto sa o salveve pe sakura ea murea ucisa de sasuke.Fiindca a vrut sa ii ia puterea daia.Si sasuke o nai considera sora lui pe sakura.
pooor sakura ^__^
oreicu7m sakura il iubeste mult fiindca intr-un episod a adormit cu poza lui sasuke si naruto in mana plangand.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?   Sasuke & Sakura, un cuplu minunat? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Naruto & Hinata, un cuplu minunat???
» Descrieti personajul vostru preferat!
» Sasuke si Sakura-O despartire dureroasa
» Sakura
» Sasuke Uchiha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: