Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Itachi Uchiha

In jos 
+8
Sasuke Uchiha
..::SaKuRa::..
Itachi
Hinata
pHeNoMeNaL
Sasuke The God
andrasakura
Hanon
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 11:15 am

Cu pluta p Venus?Lol.Faina expresie.N-o fi dus,dar incearca sa-si joace rolul de Itachi Uchiha.Dar sa stii un lucru Itachi:k eu nu-mi pun mintea cu tn,cum nici Sakura nu si-o pune cu Naruto(nu intrebatzi de ce) si k ratinamentul meu si buna educatie ma obliga sa tac din gura.Ja ne.
Sus In jos
..::SaKuRa::..
Angel
..::SaKuRa::..


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/05/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 6:29 pm

Imi place intr-un fel de el, pentru ca ii "provoaca" suferintza, adica i-a provocat suferintza, lui sasuke:twisted:.
Sus In jos
http://www.cba.3xforum.ro
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 6:54 pm

Eh..Expresia aceea a meritat-o..Pe bune ..ma scosese din minti..niciodata nu am fost asa de suparata pe el..de obicei eu nu sunt asa..sunt mai calma..mult mai calma..dar..nu am acceptat sa intre o data si el pe acest forum..si sa ii ameninte pe toti de park ar fi fost..seful tuturor..intrecuse orice masura si stia prea bine..dar sa se opreask???Nu..Nici gand..Ca doar ce pateste dak isi face o impresie proasta..Ce pateste dak ii ameninta pe toti??Ca doar pleca si lasa forumul...nu ii pasa de nimic..Eu i-am zis sa isi ceara scuze in fata voastra..dar..ce sa ma astept de la el??Oricum..nu cred ca va mai fi o problema..caci cred ca nu va mai intra pe forum..
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 10, 2007 3:53 pm

mi s pare puztin fara inima...scratch
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 12, 2007 7:37 pm

Da..este..fara inima..asta este cusurul lui Itachi...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Sasuke Uchiha
Angel
Sasuke Uchiha


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/06/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:47 am

Asculta, Itachi, eu sunt mult mai inteligent si puternic decat tine! Cand mi-ai omorat familia (in anime) m-ai crutat, pentru ca intr-adevar eram slab, fiindca, nu facusem niciun fel de antrenament! Dar acum sunt mai puternic decat tine! Daca consideri ca esti stapanul lumi, si mai puternic decat mine, vino si demonstreaza-mi-o! Pentru ca eu nu cred, pana nu vad!
A! Si, forgotten_day, mai bine ii dai ban, sau ii stergi userul, caci a inceput sa ma calce rau pe nervi! E destul de enervant! Si in plus s-a luat de Sakura! O iubesc pe Sakura, si ii pot permite acestei zgatii sa vorbeasca in felul acesta, despre ea (Sakura)!
Atat am avut de zis!
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 3:55 pm

eu va admir pe toti dar nu inteleg de ce trebuie sa va purtati ca pers. vostru preferat,uni dintre voi.exista unul in anime deci de ce ar mai exista si al doilea.confundati realitatea cu fantezia.sper ca nu va suparati ca va spun dar asta e parerea mea si nu imi pot tine gura inchisa.asa sunt eu.si scuzati inca o data daca v-ati simtit jigniti,chiar nu am vrut sa fac asta ci doar sa va mai trezesc la realitate
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 1:01 pm

Haideti, prieteni, sa postam aici toate pozele noastre cu Itachi! Incep eu:
Itachi Uchiha - Pagina 2 Itachixz6
Shot at 2007-07-02
Itachi Uchiha - Pagina 2 Itachi2uj7
Shot at 2007-07-02
Itachi Uchiha - Pagina 2 Itachi3ih7
Shot at 2007-07-02

Acestea sunt pozele mele cu Itachi... Nu prea multe, deoarece nu imi place foarte multa cest personaj...
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:09 pm

s-a facut Very Happy

Itachi Uchiha - Pagina 2 Itachiall
Itachi Uchiha - Pagina 2 Shoo1ya Suspect
Itachi Uchiha - Pagina 2 Medium_sasuke-et-itachi-2
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:10 pm

Itachi Uchiha - Pagina 2 Itachi0029
am uitat-o pe asta Very Happy
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 09, 2007 8:53 am

Pai...M-am gandesc sa nu il mai dau afara de pe forum...deoarece mi-a promis ca daca ii voi da aceasta ultima sansa nu va mai ameninta pe nimeni...problema este ca m-a batut o zi la cap ca sa gandesc asa...dar data viitoare....la cea mai mica abatere ,il dau afara de pe forum pe Itachi ,verisorul meu...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 8:17 am

Wo...Itachi este asa de dragut!Embarassed Twisted Evil Shocked affraid
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 6:44 pm

Da...Ai dreptate ,Momiji...Itachi este dragut...dar si foarte puternic.
Itachi Uchiha - Pagina 2 Ca2a4j10
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
itachi_amaterasu
Angel
itachi_amaterasu


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/11/2009

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: assassination of uchiha clan   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 14, 2009 1:52 pm

itachi slattered the uchiha clan...because sandaime hokage (the 3rd) ordered it...and because the uchiha clan was a treat for konoha...that's the real reason...
Sus In jos
NaRuTo_Rasengan
Angel
NaRuTo_Rasengan


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 29
Data de inscriere : 22/11/2009

Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: NaRuTo.....   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 3:53 pm

itachi si-a omorat clanu pt ca sa nu se faca razboi ....itachi era un spion anbu ... si la pus aia care hotarasc pe cn sa puna hokage batranii aia 2 pe care tsunade nu ii suporta ei as devina !!!! si itachi nu si-a omorat cel mai bun prieten itachi la minti pe sasuke , danzo la omorat pe uchiha shisu si ia luat un ochi si akum danzo are sharingan si o sa vedeti mai in kolo ca danzo va ajunge hokage X(
Sus In jos
Continut sponsorizat





Itachi Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha   Itachi Uchiha - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Itachi Uchiha
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Sasuke Uchiha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: