Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dragoste...

In jos 
+4
..::SaKuRa::..
pHeNoMeNaL
Hanon
Hinata
8 participan?i
AutorMesaj
Hinata
Angel
Hinata


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 19/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeSam Mai 19, 2007 4:58 pm

O urasc caci m-a facut sa sufar...si sa fiu alt om....Hanon stie ce s-a intamplat si sper ca nu va zice..
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeSam Mai 19, 2007 5:03 pm

Da..stiu ce s-a intamplat..nu iti face griji..nu voi zice la nimeni..oricum..eu nu stiu cum este acel sentiment al dragostei ..caci nu l-am intalnit niciodata..nu stiu cat de mult ai suferit atunci..caci eu nu am avut niciodata un prieten..si nici nu as vrea sa am..caci mi se pare dureros sa suferi..pt ce?pt un increzut care iti provoaca numai durere..


Ultima editare efectuata de catre in Dum Ian 20, 2008 11:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Dragoste   Dragoste... Icon_minitimeDum Mai 20, 2007 2:03 pm

da! knd eram al kmin... mi-a palcut de un baiat...dar knd am inceput shc, nu l-am mai intalnit... asa k nu mai e ... ''uby'' meu:oops:lol! si la shc, in cls I, mi-a palcut de un baiat (era nepotul dnei inv, va vn sa credeti???) dar am vaz k ceilalti ne tot zicaeu ''iubitu cu iubita'', si...ma ene:evil: asa k, oricum nu-l mai ubesc!!!!Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
..::SaKuRa::..
Angel
..::SaKuRa::..


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Dragoste   Dragoste... Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 11:32 am

Eu am un uby. Il cheama Cosmin, dar eu ii zic Naruto, ca el imi zice Hinata:rabbit:.
Sus In jos
http://www.cba.3xforum.ro
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 11:39 am

Da?Ma bucur pt. tine:D
Dragoste... Clipbo10
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 8:40 pm

Eu nu cred ca dragostea este atat de dureroasa pe cat ziceti eu sunt indragostit de o userita de pe forumul acesta si nici nu imi este frica sa recunosc.Semnatura mea spune totul.In caz ca vreti sa stiti are nikul andrasakura.Si va avertizez daca cineva se apropie de ea are de aface cu mine.
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:33 am

Ms Sasuke.Si eu te iubi mult p tn.Pentru userii care vor sa stie il iubesc foarte mult p Sasuke The God,el mi-a luminat viatza cand a intrat in ea.Am si o avertizare:E doar al meu!Understand?
Sus In jos
Hinata
Angel
Hinata


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 19/05/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 6:40 am

Multumesc pentru parerile postate
Sus In jos
Sasuke Uchiha
Angel
Sasuke Uchiha


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/06/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:57 am

Eu o iubesc pe Sakura, care e colega cu mine la scoala. Suntem colegi de banca, ne inteleg extrem de bine, si facem totul impreuna. O iubesc si pe Sakura din anime-ul NARUTO!Arrow
Sus In jos
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 11:37 am

mda se pare ca aici dragostea pluteste in aer:@:si asta imi place...si dragostea este adevarat este trecatoare si lasa in urma multa suferinta...dar intr-o zi fiecare va gasi pe cineva care sa il iubeasca cu adevarat...parca mi-e dor sa iubesc dar nu vreau sa mai fac pe nimeni sa sufere
Si ma bucur ca macar aici pe sait Sasuke si Sakura sunt impreuna...si Sasuke sa ai grija de ea bn
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 11:52 am

Acest sentiment este de multe persoane apreciat...dar...doar pana flacara se stinge...atunci nici o scanteie nu se mai abate din drumul ce este invaluit in ura...sau nepasare...
---Nu am simtit acest sentiment si nici acum nu-l simt si caracterul meu apasat imi da impresia ca nici nu o voi face in viitorul apropiat...
---Deci...ce am scris mai sus este doar o parere de-a mea ce imi strabate adanca imaginatie...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Continut sponsorizat





Dragoste... Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste...   Dragoste... Icon_minitime

Sus In jos
 
Dragoste...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dezamagire in dragoste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Familie & Prieteni :: Familie & Prieteni-
Mergi direct la: