Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul pe care nu il suportati este:.......

In jos 
+6
Momiji
Hinata
andrasakura
Sasuke The God
pHeNoMeNaL
Hanon
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personajul pe care nu il suportati este:.......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:07 pm

nu urasc nici un personaj.vad ca majoritatea il urati pe Naruto Shocked eu nu pt ca are simtul umorului deci e la fel ca mine
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Personajul pe care nu il suportatu este:......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:41 pm

Cu toate postarile voastre ca nu-l urati pe Naruto, m-ati facut si pe mine, sa nu il mai detest! Chiar imi place de el! E amuzant!
Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Narutonr1md1
Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Narutoalbastruuv1
Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Narutohz8
Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Narutoochialbashtrizz8
Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Ochiluinarutoyt1
Sus In jos
Itachi Uchiha
Angel
Itachi Uchiha


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 06/07/2007

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Personajul pe care nu il suportatu este:......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:31 pm

Sasuke. De aceea il voi omori!Twisted Evil
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personajul pe care nu il suportati este:.......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 09, 2007 8:35 am

Naruto...adica...nu stiu ce sa mai zic...la mine...persoanele cu acest caracter....adica...nu suport persoanele care fac glume...si cele copilaroase...deci...nu imi voi schimba parerea despre el...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personajul pe care nu il suportati este:.......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 8:11 pm

o frate sunt multi pe care nu-i suport...de gen masculin OROCHIMARU,daca nu era el Sasuke nu ar mai fi plecat, BAKA OROCHIMARU
de gen feminin nu o suport pe Ino:x se crede atat de buna si de frumoasa,si nus tie decat sa ii raneasca pe ceilalti si se mai si considera buna in toate,parca ar fi colega mea care ma claca pe nervi in fiecare zi,intr-o zi chiar ne-am batut de la uhn baiat cum au facut Sakura si Ino,dar EA A CASTIGAT DIN PACATE(bietul baiat nu a suportat-o decat o saptamana:P )
D daca se mai atinge de vreun baiat pe care eu il plac ii smulg claia aia din cap:>
scz...m-a c-am luat valu:lol!:
O... da si Ino o mai si striga pe Sakura "cap mare"
sau "frunte-lata"asa ca ii dau un sfat se zice ca cei ce au fruntea
lata sunt destepti de und estiu aceiasi situatie ca a Sakurei,asa ca
Ino draga daca mai strigi asa inseamna ca esti invidioasa
Sus In jos
sakura_love_sasuke_kiss
Angel



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/03/2008

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: personajul care nu il suport e:   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 1:28 pm

Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Sasuke220and220sakura220197_ad_xlbuna sunt noua pe acest site........................ca si voi ma uit la animeul naruto personajele pe care le urasc sunt:


1 Orochiaru
2 Naruto
3 Itachi
4 Ino



hmmmmmm...........cam atat......deocamdata............va cherry cherry cherry cherry pe toti si spersa ma acceptati pe acest site si dak se poate siin campania anti orochimaru....Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personajul pe care nu il suportati este:.......   Personajul pe care nu il suportati este:....... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul pe care nu il suportati este:.......
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Personajul vostru preferat este...
» Ce personaje va caracterizeaza?
» Care e personajul vostru preferat???
» Care e personajul vostru preferat???
» Care e personajul vostru preferat???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: