Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Muzica-Pasiune sau hobby?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:46 am

Pentru mine cel putin e o pasiune.Cand ascult muzik ma simt libera,simt ca plutesc printre nori si k totul din jurul meu se preface in fantezie eu fiind personajul principal al taramului frumusetilor.Parerea voastra.Ja ne.
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Re: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitimeJoi Iun 14, 2007 6:36 pm

pt mine muzica e importanta.nu pot sa stau o zi fara sa ascult muzica.mai ales cand ascult muzica clasica parca plutesc Smile
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Re: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 9:23 pm

Muzik...fara muzica...viata nu ar mai fi asa de luminata...adik...muzica..pentru mine..este o arta ascunsa pe care trebuie sa o gasesti in imaginatie....
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Re: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitimeJoi Iun 21, 2007 10:26 am

Si mie imi place mult sa acult muzica si...sa o cant Very Happy
Imi place mai ales sa cant muzica in japoneza.Am in calc si cateva in engleza dar majoritatea sunt cantate de baieti si pe alea nu le cant.Poate rar...Very Happy
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
g3org3
Angel
g3org3


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 08/11/2011

Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Re: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitimeMar Noi 08, 2011 9:13 pm

well hmmm o intrebare destul de grea dar totusi uneori muzica are inclinatie de hobby dar in general pasiune dupa cum spune @andrasakura te simti liber cand asculti o melodie si bine dispus
Sus In jos
Continut sponsorizat





Muzica-Pasiune sau hobby? Empty
MesajSubiect: Re: Muzica-Pasiune sau hobby?   Muzica-Pasiune sau hobby? Icon_minitime

Sus In jos
 
Muzica-Pasiune sau hobby?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce muzica ascultati?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Divertisment :: MUZICA-
Mergi direct la: