Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre acest anime

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 2:23 pm

Pi..eu nu stiu prea multe despre acest anime..dar va las sa ziceti voi ceva despre el..
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Itachi
Angel
Itachi


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 27/05/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 2:28 pm

Vegeta este cel mai puternic om din galaxie.Trox este fiul lui Vegeta.Este cineva care este putin mai puternic decat Vegeta.Intr-un episod Vegeta s-a transformat intr-o gorila uriasa cu o bila mare, gigantica,dar a aparut Gogu si l-a oprit.
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeMar Iun 12, 2007 9:39 am

Multumesc pentru parerea postata..Astept parerile celorlalti membri
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 1:01 pm

Niciodata nu mi-a placut acest anime sau ce-o fi doar din poze.Nici nu-mi doresc sa-l vad.Mi se pare urat.(nu am vazut niciun episod.dar asa pare din poze;nici nu am vrut sa ma uit la vreun clip Suspect )
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeSam Iun 23, 2007 1:56 pm

il urmaream mai demult,cand eram mica,pe TVR1 sau 2.nu mai stiu.Oricum imi placea mult luptele plus ca era si comic.Nu prea mai stiu multe despre el dar stiu ca mi-a placut Very Happy
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Pareri despre anime   Pareri despre acest anime Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 4:00 pm

Am vazut ceva episoade la TV...Dar,asta a fost cand eram mai mica...Nu mai tin minte nimik din el:suspect:!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre acest anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre acest anime   Pareri despre acest anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre acest anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va place acest anime?
» Poze cu acest anime
» Imagini cu acest anime
» Discutii despre anime-ul Naruto
» Despre ce anime ati vrea sa se vorbeasca pe site?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: Dragon Ballz-
Mergi direct la: