Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Decizia lui Sasuke

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeVin Iun 22, 2007 8:37 am

Ce ziceti sasuke a facut bine ca a mers sa isi urmeze visul parasindu-si prietenii sau a facut cea mai mare prostie din viata lui ?
Eu cred ca Naruto ar trebuii sa ii de-a o bataie zdravana cand revine Decizia lui Sasuke Smile baka sasuke..
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:46 pm

De acord cu tine, SyMoNa!
Sus In jos
Itachi Uchiha
Angel
Itachi Uchiha


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 06/07/2007

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:30 pm

Nu trebuie ca prostul de Naruto sa il bata pe Sasuke, caci il voi omori eu inainte:twisted:!
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeLun Iul 09, 2007 8:37 am

Cum?Sa il bata Naruto?Suspect Mey...pe bune...ce gluma...oricum...atunci Sasuke s-a dus la antrenament...adica...va veni mult mai puternic...poate Naruto si Sasuke vor fi egali...dar nici nu ma gandesc la ideea ca Sasuke sa fie invins.
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 8:05 pm

bad,bad Sasuke,cum ai putut s apleci ca un...ca un...stiti voi,i-a lasat pe toti in urma nepasandu-i,si-a lasat prietenii pt putere,i-a lasat pe cei care il iubeau,poate ca nu avea familie dar prietenii ii erau ca o fam.mai mica,iar el i-a parasit si a devenit din nou singur...baka Sasuke cand te intorci iti rup gatul

lol! cred ca am c-am exagerat...hihi...scz
Sus In jos
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 11:19 am

Itachi Uchiha a scris:
Nu trebuie ca prostul de Naruto sa il bata pe Sasuke, caci il voi omori eu inainte:twisted:!
la cn te refereai ca il omori,la sasuke sau la naruto,oricum SA NU TE ATINGI DE SASUKE,CATI RUP GATUL,pe el vreau eu sa-l omor,si chiar daca sunt fana tot nu-l iert ca aplecat,ca un baka ce e,asa ca staid eparte de el
Sus In jos
Continut sponsorizat





Decizia lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Decizia lui Sasuke   Decizia lui Sasuke Icon_minitime

Sus In jos
 
Decizia lui Sasuke
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sasuke Uchiha
» Descrieti personajul vostru preferat!
» Sasuke si Sakura-O despartire dureroasa
» Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?
» Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: