Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce personaje va caracterizeaza?

In jos 
+7
Itachi Uchiha
SyMoNa
Hinata
andrasakura
Sasuke The God
pHeNoMeNaL
Hanon
11 participan?i
AutorMesaj
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeSam Mai 12, 2007 8:39 pm

Eu nu cred ca ma caracterizeaza vreun personaj..Oricum astept sa vad personajele care va caracterizeaza pe voi.


Ultima editare efectuata de catre in Dum Mai 13, 2007 5:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Mai 13, 2007 10:40 am

haku, normal! am parul shaten, ochii caprui...shi dorintza la fel flower

pe ceilalti??? :farao:
Sus In jos
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Mai 13, 2007 10:41 am

Cel care ma caracterizeaza pe mine este Uchiha Sasuke.
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Mai 13, 2007 2:53 pm

Da..am observat ca pe tine te caracterizeaza Sasuke..Si la tine,Dia am observat ca te caracterizeaza Haku..Multumesc pentru parerile postate.
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Mai 13, 2007 5:21 pm

P mn Sakura.Avem amandoua ochii verzi,avem spirete rebele,ne place sa luptam pentru ce vrem sa obtinem,suntem in continua competitie cu celalalte fete si suntem ranite cam des.Alte asemanari?Ei bn sunt prea multe si va plictisiti.
Sus In jos
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Mai 13, 2007 6:26 pm

Stiam eu ca Andra seamana cu Sakura
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeLun Mai 14, 2007 7:28 pm

normal k u (dea) sh k eu chiar seaman cu haku, pt k mi-ai ascultat dorintza Very Happy dar pls, linishteshte-ma shi zi-mi k nu ai zis-o la nimeni, k ar arde lumea intreaga de mn Crying or Very sad Embarassed :(
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeLun Mai 14, 2007 7:41 pm

Nu te teme..Secretul tau este in siguranta..Ce personaje va caracterizeaza? 7611_l10
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 6:17 pm

Deeutza n-ar face asa ceva
E prea de treaba.Tine secretele bn ascunse.Crdetzi-ma.Asa k stai linistita.
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 6:32 pm

Multumesc pentru ca ma crezi de treaba..Unele persoane chiar cred pe dos..de exemplu cativa din colegii mei.(baietii).sunt cam tupeisti si enervanti..caci se cred..nu stiu..mai "destepti"..cica..Prietena mea se enerveaza cand vorbesc ei cu ea de parca ar fi cu un grad mai mare. ..dar eu nu ii bag in seama..caci..nici nu ma intereseaza ce spun ei..am auzit atatea laudari din partea lor,incat nu mai cred nici una..Aaa..si scuzati-ma ca am deviat de la subiect..(eu fac regulile..si nici macar nu reusesc sa le respect..=)))))
Ce personaje va caracterizeaza? 1-6910
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Hinata
Angel
Hinata


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 19/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeSam Mai 19, 2007 3:49 pm

Pe mine ma caracterizeaza Ino in comportanment dar fizic ma caracterizeaza Hinata..(ma refer mai ales la par)..Apropo..Pe tine Sakura(Andreea) te caracterizeaza Sakura..de ce nu recunosti???Razz
Sus In jos
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:31 am

Dak ma gandesc bn....eu si Sakura nu prea semanam.....caci eu niciodata nu voi putea fi asa de buna ca ea......si poate ca m-am pripit sa spun asta.Scuzatzi,dar va voi lasa pe voi sa decideti cu cine seman eu.Multumesc si ja ne.
Sus In jos
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 8:43 am

Ti-am spus si inca o sa iti spun semeni foarte MULT cu Sakura.
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 9:17 am

Eh......ms mult de tot Sasuke.Ma bucur k u crezi asta.Very Happy Very Happy Very Happy
Ja ne.
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 11:20 am

desi nu imi place prea mult de el eu cred ca seman cu NarutoAmandoi avem simtul umorului,tinem la prieteni si stiti voi restul.Nu are rost sa mai scriu Smile
Sus In jos
Itachi Uchiha
Angel
Itachi Uchiha


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 06/07/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:34 pm

Itachi... Am parul lui, ochii lui si chestii de astea...Twisted Evil
Sus In jos
Hinata Hyuga
Angel
Hinata Hyuga


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 20/12/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeJoi Dec 20, 2007 10:14 pm

pe mine hinata,avem molte in comun......
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 8:43 am

Eu mi-am cam schimbat parerea...Cred ca ma aseman putin ,dar cand zic "putin" ma refer la...minimum...cu...Temari...caci...cam toate persoanele pe care le cunosc imi zic ...ca sunt...mai...cum sa ma exprim..."necrutatoare"...hm...totusi...nu prea ii inteleg...dar....am trecut si peste asta.
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 12:39 am

salut sper ca nu va suparatyi ca imi spun si eu parerea,pt ca sunt noua si na ...ma rog.
in primul rand ma caracterizeaza Ino-desi o urasc la fizic seman cu ea,am ochii albastri asta nu inseamna ca sunt o broasa,dar nu am parul blond ci saten,parul meu e la fel ca al Hinatei,numai ca e lung.
in al 2-lea rand seman cu Sakura-nu renunt la cel pe care il iubesc,chiar daca asta ma face sa lupt pt el si sa ma injosesc.
in al 3-lea rand seman cu Sasuke-uneori am diferite morive sa fiu indiferenta fata de toti si chiar razbunatoare,si va asigur ca daca m-am suparat nu o sa trec usor peste asta,de obicei sunt o fire vesela mi-au spus-o si colegi,dar atunci cand m-au vazut prima data indiferent parca au vazut pe altcineva prin mine,imi place sa raspun provocarilor,nu imi este frica sa ma ranesc,nu imi este frica sa lupt cu cei care ma jicnesc,dar imi este frica doar d eun singur lucru...sa plang,sa imi arat sentimentele in fata celorlalti,vreau sa le arat ca sunt putenrica,nu vreau sa par cineva slab
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 11:44 am

Hm...Alex...cred ca ai dretate...personajele au fost facute din raza fiecariu caracter...fiecare a adoptat cate ceva...pe care se bazeaza...Hm...cred ca ar rezulta ca toate personajele provin dintr-un singur caracter uman...
P.S.Sper ca mi-ati inteles....ideea...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 1:44 pm

am inteles ti-am mai zis o data nu sunt blonda...si inteleg foarte limpede:)
Sus In jos
sorynutza_love_sasuke
Angel



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 29
Data de inscriere : 04/02/2008

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: personajul care ma caracterizeaza...   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeLun Feb 04, 2008 4:19 pm

Pey cred k seman putin cu Tsunade... mai putin la varsta... Laughing I love you
Sus In jos
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 11:09 am

pai he poti spune ce ai tu si are si tsunade,sa nu crezi ca ti-o spun in nume de rau numai ca daca te caracterizeaza un personaj trebuie sa stim si dc:D
Sus In jos
hinata eu real ninja
Angel
hinata eu real ninja


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/05/2009

Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 12:04 pm

MA CARACTERIZEAZA hINATA AVEM FOARTE MULTE FOARTE IN COMUN!cEL MAI MUT DE PE ACCEST SITE SEMAN CU hINATA DAR NU VREU SA VA SUPAR PE CEILALTI DACA VA SPUN ASTA.......SUNT hINATA!clown Embarassed
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce personaje va caracterizeaza? Empty
MesajSubiect: Re: Ce personaje va caracterizeaza?   Ce personaje va caracterizeaza? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce personaje va caracterizeaza?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: