Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto

In jos 
+2
Hanon
andrasakura
6 participan?i
AutorMesaj
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:53 am

Dupa parerea mea amandoua sunt la fel de grave.Sasuke si-a pierdut familia din cauza fratelui sau,iar Naruto n-a avut familie de knd s-a nascut.Parerea voastra.Ja ne.
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 6:31 pm

Naruto nu a avut familie de cand s-a nascut..el nu stie cum este o familie..deci ma gandesc..ca..dak nu stia nimic despre dragostea de familie..nu ar fi stiut ce a pierdut..dar Sasuke..care isi iubea familia sii facea orice sa o protejeze..nu va dati seama ce soc a avut in momentul in care si-a vazut parintii morti de catre fratele sau pe care il iubea??Mie mi se pare mai mare tragedia lui Sasuke..
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 9:19 am

Multumesc pentru parerea postata Deea.poate k ai dreptate in privinta lui Sasuke,dar si Naruto a suferit mult.Astept si alte pareri.Ja ne.
Sus In jos
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 10:02 am

Eu cred ca tragedia lui Sasuke este la fel ca si a lui Naruto adica amandoi nu au parinti si a fost la fel de dureros.
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 9:04 am

Ai dreptate Sasuke.Amandoi au avut foarte mult de suferit.Multumesc mult pentru parerea postata.Astept si alte pareri.Ja ne.
Sus In jos
HAY-LIN
Angel
HAY-LIN


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 21/06/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeJoi Iun 21, 2007 11:11 am

Tragedia lui Naruto e mai grava... Aceasta este parerae mea, deoarece el nu mai are ep nimeni, doar prietenii... Sasuke il mai are pe Itachi (chiar daca vrea sa il ucida)... O sa fie mai grava situatia lui Sasuke deoarece clanul Uchiha va fi sters de pe fata Pamantului!
Aceasta e parerea, cum am mai zis!:rabbit:
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 3:48 pm

Ambele sunt grave...Idea
Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Eusasukeeh8
Sus In jos
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 12:55 am

e foarte greu sa stii ca paritnii tai adevarati numai sunt,sau simai rau sa nu-i fi vazut niciodat,credeti-ma ca stiu ca spun,dar oricum Naruto si Sasuke desi uneori poate nu s-a vazut au fost ca un frate unul pt altul,dupa acea tragedie a familiei lui Sasuke,Naruto a fost primul care i-a readus zambetul pe buze,dar dupa aceia a intervenit invidia si dorinta de a concura si de aici stiti restul povestii,ba cateodata se bateau pt Sakura,caci Naruto stia ca Sakura il place pe Sasuke si credea ca daca il invinge dragostea ei ii va apartine,iar Sasuke nu facea decat sa accepte provocarea
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitimeDum Ian 20, 2008 11:38 am

Mie mi se pare chiar simplu...Sasuke a suferit intr-o cantitate mai mare...Motivul?Deoarece el si-a vazut parintii ,i-a iubit...
Iar Naruto ...hm...el nu intelege iubirea fata de familie...asa ca...nu poate sti ce a pierdut...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Continut sponsorizat





Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto   Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto Icon_minitime

Sus In jos
 
Tragedia lui Sasuke contra tragedia lui Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sasuke Uchiha
» Descrieti personajul vostru preferat!
» Decizia lui Sasuke
» Sasuke si Sakura-O despartire dureroasa
» Itachi Uchiha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: