Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Empty
MesajSubiect: Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?   Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Icon_minitimeMier Iun 13, 2007 9:19 pm

In primul rand, Haku: e un dragutz shi jumatate I love you, are o dorintza pe care o am shi eu;), e mai puternic decat Zabusa shi... Nu trebuia sa moara!!!No No No

In al doilea rand, Zabusa: e un urat, fara inima, parca are intzi de vampir shi... Nesimtzit, penrtu ca nu i-a pasat de Haku cand a murit shi s-a bucurat cand a sarit in fatza atacului lui Kakashi!

Ceilaltzi ce cred despre ei???confused
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Empty
MesajSubiect: Re: Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?   Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Icon_minitimeVin Iun 15, 2007 6:24 am

Haku...era un copil sensibil care era convins sa isi dea viata pt cel care l-a invatat sa fie un ninja...pt cel care i-a daruit toate calitatile ...era mai mult decat convins...mai ales atunci cand si-a dat viata pt Zabuza..
Zabuza...acesta nu e doar un monstru fara inima...o are...dar era ascunsa adanc in sufleul sau...cand a murit Haku...inima i sa s-a trezit la viata..rasfoind amintiri si sentimente pe care trebuia sa le aduca la viata de mult timp...aceste sentimente i-au readus parerea de rau si suferinta care era ca o fisura in sufletul sau..
Nu stiu...eu nu cred ca Zabuza este un monstru...asa cum l-a descris toata lumea...eu cred ca era inima...app...cand au murit Haku si Zabuza am plans...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Empty
MesajSubiect: Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?   Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 2:33 pm

Si eu am plans in acel episod:|. Si cand vb despre Haku... Imi vine sa plang:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad!
Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Hakubietuldelhi8
Shot at 2007-07-02
Sus In jos
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Empty
MesajSubiect: Re: Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?   Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 8:10 pm

Mie imi place de Haku...are o inima buna si imi place personalitatea acestuia...ar fi fot gata sa dea totul pentru persoana care l-a facut sa se simta util..care i-a intins o mana cand nu mai avea nicio speranta...Chiar mi-a placut de el...

Si Zabuza,in ciuda faptului ca nu o arata,lui ii pasa de Haku...a incercat sa scape de aceste sentimente,pentru ca asa ar trebui sa fie un ninja...dar la sfarsit,si-a reamintit cat de pretios este Haku...Cel al carui vis era ca visul sau sa se implineasca...

Si mie mi-a venit sa plang...atunci ... in ultimul episod cand au aparut cei doi... si chiar si cand Naruto i-a spus toate acele lucruri despre Haku... (l-am vazut si in japoneza, dar nu prea il mai tin minte...mie mi-a venit sa plang chiar daca vocea celui care il dubla pe Naruto in romana nu este tocmai cea mai buna...)...

Este foarte trista povestea celor doi...
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
Continut sponsorizat





Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Empty
MesajSubiect: Re: Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?   Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei? Icon_minitime

Sus In jos
 
Haku shi Zabusa, ce credeti despre ei?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre acest anime
» Discutii despre orice
» Discutii despre anime-ul Naruto
» Despre ce anime ati vrea sa se vorbeasca pe site?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: