Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime


 
PortalAcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sasuke Uchiha

In jos 
+10
Momiji
SyMoNa
Sakura_love_Sasuke
..::SaKuRa::..
Itachi
Hinata
andrasakura
Sasuke The God
pHeNoMeNaL
Hanon
14 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 6:37 pm

Dar nu e numai vina Sakurei pt suferinta lui Naruto..Naruto a fost cel care o voia cu orice pret pe Sakura..Si acesta stia foarte bine ca Sakura este inebunita de Sasuke..A procedat gresit..crezand ca Sakura l-ar putea da la o parte pe Sasuke..pt el..Scuza-ma ca te contrazic..dar fiecare cu parerea sa..
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 8:12 am

De acord cu tine Deea.Aproape totzi pe care i-am cunoscut pana acum au o parere proasta despre Sakura,dar mie mi se pare o persoana foarte dragutza.Ce aveti cu ea?Ja ne.
Sus In jos
Sakura_love_Sasuke
Angel
Sakura_love_Sasuke


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/06/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 5:24 pm

Imi place la nebunie de Sasuke.
url=https://servimg.com/view/11204522/93]Sasuke Uchiha - Pagina 2 Camzo510[/url]
Sus In jos
Sasuke The God
Angel
Sasuke The God


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 10:31 am

ma bucur ca mai exista un fan Sasuke aici.
Sus In jos
http://www.inuyashafan4ever2006.piczo.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uciha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 5:33 pm

Il uby :!: I love you I love you I love you I love you I love you I love you!!! Imi palce de el shi Sakura, nu de Naruto shi Hinata:geek: .
Sus In jos
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 9:08 am

Vad k mai avem un fan Sasuke+Sakura.Bun venit in impatimitii de Sakura & Sasuke.Si as avea o intrebare:Stiti cumva de unde avetzi semnatura aia.Eu am facut strofa aia si Ruxy a continuat-o(cu mult).A iesit o poezie foarte frumoasa.Ms ruxy.Si vad k va place prima strofa.Ja ne.
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2007 7:06 pm

Chiar te pricepi la scris poezii..Andra;)
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
andrasakura
Angel
andrasakura


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 12, 2007 8:59 am

Multumesc mult.Macar la asta ma pricep si eu.Poooop dulce si ja ne.
Sus In jos
SyMoNa
MOD



Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 14/06/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 14, 2007 7:36 pm

I love this guy!!E preferatul meu.E cool si chipes Smile
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 14, 2007 8:00 pm

Dap..E si preferatul meu
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 9:24 am

Este personajul meu favorit!Este dragut,puternic,destept etc,si in afara de asta,chiar daca pare foarte rece,el este foarte dragut si tine la prietenii lui.Prietenia lui cu Naruto este una foarte importanta si sunt prieteni adevarati chiar daca se cearta si mereu vor sa se lupte...
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 9:42 am

Da..Ai dreptate...Apropo..mc pt parerea postata
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 6:25 pm

sa fiu c amuzant eshti,itachi!Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect :suspect:dar nu izti ami bate jok d sakura shi sasuke!:evil:ai inzteles,d-le?Evil or Very Mad
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 16, 2007 9:01 pm

Mie mi se pare enervant nu amuzant...chiar ti-a placut dicutia aia cu el?Oricum...mi-a zis ca ti-a zis ca esti nebuna..imi cer scuze pentru asta....
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uciha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 21, 2007 11:25 am

mi s-a parut amuzanta faza cu "te voi ucide:twisted:", dar acum nu mi s mai pare asa:x Mad :xsi cn t crede k esti itachi, dl?mai termina cu minciunile si fitele!dak ii cnsideri p sakura si sasuke prosti, o puteai pastra pt u! si nebun esti u! auziti c injura p mess k cik eu sunt nebuna, retardata si nush sa vb cu oameni normali k el! poate esti anormal, baiete! deea, scz dak t jignesc shi p u, k ii dau o lectzie acestei zgatii!Neutral
draga, "itachi" vreau sa iti spun k esti un nebun, retardat mintal, care nu a fost al psiholog! draga, u t faci PSIHOPATologo! si termina cu fitele d fetita rasfatata k ma enervezi! si proasta aia d la mn din cls e mai q putine fitze decat u! Mad Mad Mad Mad Mad sasuke si sakura nu sunt prosti! u esti prost k spui asa cv! deuzza, nu mi-l mai da p mess sa vb q nebunu asta k ma afce sa il injur!Rolling Eyes si ruxy (pt mn amie infecta) e mai politicoasa decat u, ami pitiknie!tongue tongue tongue

sper k l-am pus la punct:rabbit:! scz scz scz scz, dak te-am jignit deuzza!
Sus In jos
Momiji
Angel
Momiji


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 21, 2007 5:29 pm

kurama4ever4you ~ dia a scris:
mi s-a parut amuzanta faza cu "te voi ucide:twisted:", dar acum nu mi s mai pare asa:x Mad :xsi cn t crede k esti itachi, dl?mai termina cu minciunile si fitele!dak ii cnsideri p sakura si sasuke prosti, o puteai pastra pt u! si nebun esti u! auziti c injura p mess k cik eu sunt nebuna, retardata si nush sa vb cu oameni normali k el! poate esti anormal, baiete! deea, scz dak t jignesc shi p u, k ii dau o lectzie acestei zgatii!Neutral
draga, "itachi" vreau sa iti spun k esti un nebun, retardat mintal, care nu a fost al psiholog! draga, u t faci PSIHOPATologo! si termina cu fitele d fetita rasfatata k ma enervezi! si proasta aia d la mn din cls e mai q putine fitze decat u! Mad Mad Mad Mad Mad sasuke si sakura nu sunt prosti! u esti prost k spui asa cv! deuzza, nu mi-l mai da p mess sa vb q nebunu asta k ma afce sa il injur!Rolling Eyes si ruxy (pt mn amie infecta) e mai politicoasa decat u, ami pitiknie!tongue tongue tongue

sper k l-am pus la punct:rabbit:! scz scz scz scz, dak te-am jignit deuzza!


Poate ca tie nu iti place ca el a vorbit urat,dar vad ca si tu il insulti pe el...Si nu inteleg d c te-ai apucat sa faci asta pe forum...Daca tot il ai in lista de messenger,dc nu-l pui la ignore sau vb pe mess?

Scz pt off topic...

Nu stiam unde sa scriu lucrurile astea....as fi vrut sa o atentionez pe kurama4ever4you.


Daca acest post este inutil si incurcator,te rog (d-ra admin) sa mi-l stergi si daca trebuie sa-mi dai un warning sau ban.
Sus In jos
http://www.AnimeAndOthers.3xforum.ro
Sasuke Uchiha
Angel
Sasuke Uchiha


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/06/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uciha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 30, 2007 9:36 am

Eu seaman cel mai bine cu Sasuke. Am parul lui, ochii lui (cu Sharingan), fata lui... Deci arat la fel ca el. Daca nu ma credeti, adresa mea de Messenger este uchihasasuke78, ma puteti contacta acolo, si va trimit o poza cu mine.
Doar un lucru este diferit la mine: Eu, spre deosebire de Sasuke din anime, imi arat sentimentele fata de Sakura. Am o colega la scoala, de fapt ea imi e singura prietena, care are ochii verzi, parul rosu (nu roz) si arata ca Sakura, doar parul nu i-e roz, cum am zis, ci ii e rosu. Eu o iubesc pe ea si imi arat sentimentele fata. Si ea face la fel. Paritii mei nu au nimic impotriva Sakurei, iar parintii ei, nu au nimic impotriva mea. Asa ca suntem cei mai buni prieteni.
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:36 pm

da, bn, momiji. shi acum urmeaza sa-mi zici k imi datzi ban. ms!:roll:oricum nu trebuie sa ma banatzi pt k plec oricum. nua veam d gand sa izti rasp, dar m-am gandit sa imi iau un dulce adio! deci adio, pt totdeauna. poate ma intorc, dak nu mai e sasuke the god mod...
adio!
Sus In jos
pHeNoMeNaL
Pure Angel
pHeNoMeNaL


Numarul mesajelor : 125
Data de inscriere : 12/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 01, 2007 12:45 pm

Nu shtiu ce a fost in capul meu, mai devreme... Daca v-am jignit, imi cer mii de scuze... Si chestia cu plecatul... Nu plec... Am fost enervata mai devreme... Scuze... Dar Sasuke The God... M-a cam suparat seara trecuta... Ma rog... L-am iertat! Deci raman... dar...:cry:Cred ca imi vetzi da ban!Crying or Very sad Sper sa nu... Pentru ca imi place aici! Nu pot posta pe niciun forum de pe 3xforum.ro, dar pe niceboard.com, da! Sper ca nu ma veti bana!?
Sus In jos
..::SaKuRa::..
Angel
..::SaKuRa::..


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/05/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 03, 2007 9:17 am

Nu cred ca trebuia sa il insulti...Poate primesti avertizare...Ma rog...Ti-ai cerut scuze...Dar e o chestie aici,cand "Itachi" i-a insultat pe Sakura si Sasuke,toti erau impotriva lui,dar cand ai scris tu,cred ca toti (eu nu) s-au intors impotriva ta...Asta e doar parerea mea...App,eu nu il mai urasc pe Sasuke!Il iubesc:heart:!
Sus In jos
http://www.cba.3xforum.ro
Itachi Uchiha
Angel
Itachi Uchiha


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 06/07/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 12:28 pm

Va veni si timpul in care il voi omori pe Sasuke!
Sus In jos
andra andra
Angel
andra andra


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 07/07/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: sasuke uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 07, 2007 5:04 pm

e pref meu! itachi dak t atingi d el, itzi scot inima:x Twisted Evil!
Sus In jos
Hanon
Admin
Hanon


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 29
Data de inscriere : 20/04/2007

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 08, 2007 8:51 pm

Dya...Nu vei fi banata...si ceilalti...incetati...imi pare rau pt ca am iscat aceasta cearta stupida...eu ar fi trebuit sa fiu cea banata...
Sus In jos
https://forgotten-memory.niceboard.com
alex_sakura
Angel
alex_sakura


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Data de inscriere : 19/01/2008

Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 8:17 pm

andrasakura ai mare dreptate:D el desi o respinge pe Sakura defapt se vede si un pic de iubire intre ei,dar Sasuke nu stie cum sa faca asta,nu stie cum sa iubeasca si crede ca asta e o pierdere de vreme,daca ai observat in ep.cand Sasuke pleca,atunci cand Sakura ii spune ca il iubeste,in ochii lui parca se vedea regretul,tristetea,dar si din cauza semnului pleaca si ii lasa pe toti in urma desi ii pare rau,un adevarat prieten,si un adevarat frate pt Naruto care mereu a stiut cum s-a simtit Sasuke dupa pierederea fam.mereu indiferent de anumite situatii,si mereu puternic,ASTA A ESTE Sasuke
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sasuke Uchiha - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke Uchiha   Sasuke Uchiha - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Sasuke Uchiha
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Itachi Uchiha
» Decizia lui Sasuke
» Descrieti personajul vostru preferat!
» Sasuke & Sakura, un cuplu minunat?
» Sasuke si Sakura-O despartire dureroasa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime :: Anime :: NARUTO-
Mergi direct la: